volné domény - doménové centrum

Tento web Vám pomůže rychle vyhledat volné domény. Ověřili jsme již 0 domén

Dotazy - doménové centrum

Otázka: Jak funguje Doménové centrum?

Odpověď: Naše Doménové centrum vám pomůže rychle vyhledat volné jméno domény. Stačí napsat pár znaků do formuláře na úvodní stránce a již za malou chvilku víte, zda je doména volná.

Otázka: Je Doménové centrum registrátorem domén?

Odpověď: Doménové centrum není registrátorem domén, jen vám pomáhá najít volnou doménu. Proto jsme vybrali několik registrátorů, u kterých si můžete bezpečně zaregistrovat vybrané doménové jméno.

Otázka: Proč nemohu zadávat čárky a háčky názvu domény?

Odpověď: Bohužel žádný z registrátorů nepodporuje registraci domén s háčky a čárky. To je hlavní důvod proč i v našem formuláři jsou automaticky odstraněny.

Otázka: Mám velký zájem o doménu, která je již zaregistrovaná někým jiným. Co mám dělat?

Odpověď: Máte dvě možnosti. Můžete čekat, zda si někdo doménové jméno neprodlouží, nebo můžete kontaktovat současného majitele domény a požádat ho o prodej doménového jména.

Otázka: Co je doména 1. řádu?

Odpověď: Doména první (nejvyššího) řádu je v doménovém jméně uvedna na konci. Například domenovecentrum.cz je doména nejvyššího řádu cz. Můžete se také setkat se zkratkou TLD z anglického Top Level Domain. Tyto domény jsou pevně stanoveny a rozdělují se do tří skupin

Otázka: Co je doména 2. řádu?

Odpověď: Doménu druhého řádu si můžete zvolit a zaregistrovat například u domény domenovecentrum.cz jsme si zvolili a zaregistrovali doménu druhého řadu domenovecetrum. S vyhledání volné domény vám pomůže naše doménové centrum.

Linkuj si! Vybrali.sme.sk Del.icio.us Jaggni to! facebook

Frehosting - Webhosting Endora.cz

Doménové centrum
ověření volné domény, doména rychle a snadno.

Máme za cíl pomoci každému při hledání volné domény cz, com, eu. Napište název domény do našeho formuláře a během pár okamžiků víte zda je doména cz, com nebo eu volná. Dále vám navrhneme vhodného registrátora a dozvíte se i cenu za registraci volné domény cz, com nebo eu. V případě, že doména je obsazena ukážeme vám vlastníka domény cz, com nebo eu.
Dotazy | Kontakt | Domény Stable.cz | Domény Kvapem.cz | Přidat k oblíbeným
Máte tematicky podobný web? Nabízíme vám výměnu odkazů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace